PROSÍM SI VIAC ČASU NA ČÍTANIE alebo aj nie?!

Profesionálny koučing a mentoring - Vierka Tatayová, PPC - Klavita.sk

kToto som ja a moje rozčítané knihy. Tie elektronické nefotím. Ani zoznam článkov a štúdií, ktoré čakajú, kým budem mať viac času na čítanie. Radšej ???? .

Na otázku, prečo si rozčítavám ďalšiu knihu, keď nemám dokončenú tú prvú, mám jasnú odpoveď. Takto mi to vyhovuje viac. Minimálne pri odborných knihách, ktoré miesto čítania študujem.

Na rozdiel medzi čítaním kníh a ich študovaním ma upozornila Kiri Giertlova, PCC, MKcS, keď sme sa párkrát rozprávali o knihách a ja som opísala, ako to mám s čítaním. Knihy mám pozvýrazňované, olepíkované, samá poznámka a ohnutý roh. Áno, asi je v pekle špeciálne miesto pre ľudí ako ja ???? .

Ale naspäť. Vyhovuje mi to viac, lebo po nich siaham so zámerom objaviť aspoň jednu inšpiratívnu myšlienku. Keď ju objavím, na chvíľu mi to stačí. Podumkam si, ako ju využijem v práci, či živote a spokojne si vyberiem inú knihu, do ktorej sa na čas ponorím, kým nenájdem ďalšiu inšpiratívnu myšlienku a nesiahnem po ďalšej knihe.

Úprimne neviem, či by mi viac času na čítanie pomohlo, lebo to, čo sa ukazuje ako dôležité, je práve ten čas medzi čítaním. Tá čarovná pauza, v ktorej sa tie inšpiratívne myšlienky z kníh môžu stať súčasťou môjho života ????.

Každopádne, želala by som si viac času stráveného s knihami. Mám to totiž rada a to je to dôležité ❤️ .

Niekoľko kníh, ktoré podľa mňa stoja za pozornosť, nájdete v komentári ???? .

Ako to máte s knihami vy?

Vierka ????‍♀️

Získajte aktuálne informácie o mojich tipoch a novinkách

Newsletter

Zvýšte váš potenciál
a prekročte vaše hranice.