V MARCI BUDE SAKONFERENCIA

Profesionálny koučing a mentoring - Vierka Tatayová, PPC - Klavita.sk

Čo robíte 21.3. 2024? Ešte neviete?

Ja už áno. Budem na SAKONFERENCII v Bratislave AC Hotel by Marriott.

Och, toto je pre mňa taká veľká vec! Mám k nej aj príbeh. ????

Keď som v marci 2020 nesmelo na pošťuch Klara Giertlova, PCC, MKcS kandidovala do predsedníctva Slovenská asociácia koučov – SAKo, intenzívne som riešila otázku, čo užitočné môžem pre SAKo spraviť?

Nápadov bolo viac ako kapacít (celá ja ????) a tak nie všetko sa stalo skutočnosťou, alebo prežilo. Avšak, sú TRI VECI, na ktoré som naozaj hrdá.

❤️ My sme SAKo.

Príbeh ženy, ktorá nemala pokoja cez vianočné sviatky (tak tomu hovorí môj muž) a tak napísala kamoške, že takýto projekt by mohol byť super .???? Spoločne sme to vydumkali a dnes na našom YouTube nájdete už 27 rozhovorov, v ktorých predstavujeme koučov SAKo. Určite hoďte očkom na linky v komentoch. ????

❤️ Koučing v biznise.

Viete, kde všade a ako môžete koučing a koučovací prístup používať? Na túto otázku som zvykla dostávať vágne odpovede. Riešenie? Ďalší projekt ????, v ktorom prinášame inšpirácie a praktické príklady, ako rôzne sa dá koučing a jeho prvky využiť v biznise a vo firemnom prostredí.

❤️ SAKONFERENCIA

Čo ešte? Čo sa dá ešte spraviť, aby som prispela k zviditeľneniu SAKo ako asociácie, jej členov a koučovaciemu prístupu a jeho benefitom? Konferencia!

S touto myšlienkou som dlho otáľala. Je to predsa veľká vec. SAKo dlho nič také neorganizovalo. Naposledy pred rokmi, za čo vďačíme Klara Giertlova, PCC, MKcS a Zlatica M. Stubbs, MA, PCC, MKcS. Nakoniec som sa na jesennej Koučovici 2022 spýtala, kto by priložil ruku k dielu, ak by sme sa do toho pustili a tých rúk som napočítala naozaj veľa. Na jar 2023 sme sa pomaly pustili do príprav a už sa len pár krát vyspíme a je to tu. Link na web SAKONFERENCIE nájdete tiež v komente. Srdečne vás všetkých pozývam!

Teraz to najdôležitejšie!

Nič z toho by nevzniklo, keby nebolo mnohých skvelých SAKo koučov. Na poďakovanie všetkým bude ešte priestor, ale už dnes chcem spomenúť týchto ľudí:

Martina Gallovicova, PCC, PKcS bez teba by nevznikol ani jeden projekt. Ďakujem, že si mala chuť počas pojedania vianočných dobrôt so mnou Zoomovať a pripravovať všetko potrebné.

Zlatica M. Stubbs, MA, PCC, MKcS Zlatka, úplne prvý rozhovor do projektu My sme SAKo vznikol s tebou. Takú trému ako vtedy som fakt dlho nemala. ???? Vďaka, že si do toho s nami šla, dôverovala nám a podporila nás.

Svatava Havadejova Keď som kamoške povedala, že riešim SAKONFERENCIU tak som si vyslúžila reakciu “Ty? Ty si posledný človek, ktorého by som na niečo také odporučila.” Začala som sa smiať. Po takmer siedmych rokoch spolupráce ma dobre pozná a súhlasím s ňou. To nie je agenda pre mňa. Ja však nie som na to sama. Mám Svaťu, ktorá sa zhostila projektového manažmentu a mne prischla rola kurátorky konferencie. Vďaka Svati!

Len pripomínam, všetky linky v komentoch. ????

Vierka ????‍♀️

Získajte aktuálne informácie o mojich tipoch a novinkách

Newsletter

Zvýšte váš potenciál
a prekročte vaše hranice.